Zanesený a zarastený cyklochodník - Kopčianska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Nacbo Ynmynona 03. apríla 2018

Cyklochodník na Kopčianskej je z veľkej časti zakrytý nánosom zeminy a zarastený. Na fotke v jednom mieste vidno, kam až siaha. Prosím o vyčistenie a odkrytie aj zvyšku chodníka v úseku medzi koľajami až pod most, kde je tiež znečistený.

04. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Podnet bol zaslaný príslušnému vecnému útvaru Magistrátu hl.mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.

O výsledku Vás budeme informovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
05. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

cyklochodníky má v agende Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy (STaRZ). Podnet im bol zaslaný na vybavenie.

Pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
11. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Pracovníci Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka odstránia v predmetnej časti cyklotrasy nánosy a taktiež odstránia trávu presahujúcu na chodník.

mestská časť BA-Petržalka
05. máj 2018

Nacbo Ynmynona

Vyriešené. Ďakujem.
08. september 2018

Nacbo Ynmynona

Cyklochodník opäť zarastá. Prosím o vyčistenie.
Neviem aké postupy používate, ale ak môžem poradiť, likvidácia zelene parou je nezávadnejšia a rovnako účinná ako pesticídmi.
08. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
prerastajúci trávnatý porast bol z povrchu cyklotrasy na Kopčianskej ulici odstránený prostredníctvom Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania