Zanesené chodníky - Nobelovo námestie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Nacbo Ynmynona 03. apríla 2018

Prosím o poriadne vyčistenie okrajov chodníkov na Nobelovom námestí od nánosov.

20. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Vyčistenie chodníka zabezpečí Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania