Nefungujúce osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

Zaslal: Viera, 03. apríla 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

ulica na pasekach v raci nesvieti verejne osvetlenie v celej ulici uz druhy den.

03. apríl 2018

Viera

takze oprava - nesvieti uz stvrty den !!!
04. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na každej lampe verejného osvetlenia by mal byť štítok s číslom, kam volať, keď dôjde k poruche. (Číslo tohto dispečingu je 02 6381 0151)
Ak tam nie je, na našej stránke mestskej časti máme uverejnené, kam treba poruchu nahlásiť. Nech sa páči:

http://www.siemens.sk/sites/osvetlenie/osvetlenie_pc.php

Verejné osvetlenie na území hlavného mesta spravuje spoločnosť SIEMENS, ktorá zároveň zodpovedá za riešenie porúch.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
04. apríl 2018

Viera

samozrejme, to vieme. ak vsak siemens nekona 4 dni napriek nahlaseniu obyvatelov, mozno by obyvatelsky orientovana samosprava mohla zakrocit - bud napriklad posilnenim policajnych hliadok v ulici ako prevencia kriminality, prip. prostrednictvom mestskych poslancov - zhodou okolnosti za Racu je to pan starosta a jeho zastupca tiez. Nemysleli ste dufam vazne, ze ako obcan platiaci dane ked nesvieti cela ulica tak mam vo volnom case po svojej praci s baterkou chodit a opisovat cisla neviemkolkych stlpov....:)

vdaka "frontalnemu utoku" obyvatelov ulice na linku poruch bola nakoniec chyba opravena, avsak odpoved samospravy povazujem v tomto konkretnom pripade (ked sa nejedna o jednotlivu poruchu ale poruchu celej oblasti a dodavatel Siemens nekona, t.j. mesto nedodava sluzbu za ktoru platime) za alibisticku.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.