Mestská polícia - Parkovanie v blízkosti prechodov

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
obcan 04. apríla 2018

Dobry den. Vsimol som si ze hliadka mestskej policie rano zhruba o 7:40hod robieva pesiu kontrolu Mosta SNP (auto zaparkovane pod mostom). Chapem ze ide o dolezitu sluzobnu povinnost, ale chcel by som vas poprosit ci by sa v danom case nemohli venovat radsej bezpecnosti deti ktore idu do skoly a to konkretne v oblasti chronickeho parkovania aut v bezprostrednej blizkosti prechodov pre chodcov (ulice Pifflova, Cernysevskeho, Farskeho, ...) a porusovanie zakazu vjazdu pred skolou na Cernysevskeho ulici. Ocenil by som zmenu rezimu policajnej hliadky, nie jednorazovu kontrolu. Ochrana zivotov je dufam prednejsia, ako kontrola verejneho poriadku na moste. Ten nakoniec mozu kontrolovat po 8:00 hodine, ked su deti v skolach. Dakujem velmi pekne.

05. apríl 2018

U NAS TAKA OBYCAJ

v zakone je ze za prechodom mozu parkovat aj blizsie ako 5 m....aj mne to vadi ako soferovi ...co uz
05. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odporúčame sa s uvedeným podnetom obrátiť priamo na Metskú políciu.

Ďakujeme za pochopenie a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania