Chybajuci asfalt

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 04. apríla 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Bol posunuty prechod pre chodcov pri vystavbe bytovky cez cestu ale cyklocesta nebola dana doporiadku

09. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Nedokončený asfalt súvisí so stavbou Greenvia, investora Ismont, ktorý zabezpečoval presun priechodu pre chodcov. Snažíme sa s ním spojiť, aby stavbu dokončil. Komunikácia pri Vápenickom potoku nie je v správe Mestskej časti Záhorská Bystrica, urobíme ale všetko preto, aby bol chodník v poriadku.

Táňa Kratochvílová,

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania