Skládka odpadu Lamač

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení

Skladka odpadu pri OC lamac na pozemku k medzi OC a novymi panelakmi na Bakosovej

05. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Vyčisteniu tohto priestoru sa budeme venovať v rámci čistenia MČ Lamač v tomto roku

Ing. Marek Poláš, odborný referent ŽP, MÚ MČ BA - Lamač
12. apríl 2018

Hayduke

Ten podnet tu už je. Priestor má pod správou majiteľ OD Lamač, ktorý na to dlabe. https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/15825/smeti-za-domom-na-bakosovej-1
12. apríl 2018

Jan S.

Aj som si myslel nakolko vzdy sa kosi len po hranicu tych krikov. MC ale prislubila ze sa tomu budu venovat tento rok no som zvedavy na vysledok.
05. február 2019

Hayduke

Hoci to tam minulý rok asi 3x krát upratovali dobrovoľníci, stále tam ostala polka bordelu. Miestny úrad vraj opakovane kontaktuje majiteľa. Prečo ignorancia a arogancia nie je riešená pokutami?
06. február 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Na riešenie tejto veci bol vyzvaný vlastník pozemku OC Karpatia, s.r.o.

Ing. Marek Poláš, referát ŽP, MČ Bratislava - Lamač

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.