Ignorácia stĺpikov a prejazd cez trávnik na chodník na Trnavskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Andrej 07. apríla 2018

Napriek snahe mesta a osadeniu stlpikov, mnohi delikventi sa rozhodli sa dostat sa na chodnik a jazdia krizom cez travnik...Prosim o urychleny zasah...Dari sa im prichadzat na chodnik aj popri zastavke mhd, kde sa takisto nici travnik.

11. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
21. apríl 2018

Nacbo Ynmynona

Takto spokojne parkujú za stĺpikmi a niektorí aj na tráve.
12. máj 2018

Nacbo Ynmynona

Ďalší čo obišiel stĺpiky.
20. máj 2018

Nacbo Ynmynona

Obchádzanie stĺpikov, ničenie zelene a ohrozovanie chodcov v praxi.
20. máj 2018

Nacbo Ynmynona

Ten chodník si už pod autami tiež vytrpel svoje.
22. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Mestská polícia vykonáva pravidelné hliadky, nemôže však zabrániť každému arogantnému správaniu vodičov. V každom prípade, pokiaľ ste svedkom situácie, že vozidlá neparkujú v zmysle predpisov, je potrebné ohlásiť to Mestskej polície na skrátené číslo 159, ktorí pošlú najbližšiu voľnú hliadku na preverenie.

Ďakujeme za pochopenie a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania