Výjazd Tuhovská - Cesta na Senec - Dopravné značenie II.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Michal 08. apríla 2018

Znacka z Tuhovskej cesty - prikazany smer a Stoj - je poskodena, otocena od cesty a vodici ju nevidia. Znacku treba obnovit a spravne osadit. Vznikaju kolizne situacie.

12. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
02. august 2018

Michal

Dobry den ziadam o preverenie podnetu a jeho riesienia!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania