Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Lampa nesvieti

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

Zaslal: Novomestan, 05. apríla 2018

Lampa na Vajnorskej 26 (216/28) opäť nesvieti.

10. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, uvedený podnet sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.

Siemens s.r.o.
12. apríl 2018

Novomestan

Včera už svietila.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.