Neporiadok pod nadjazdom pri Digital Parku

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Peter Kadnár 06. apríla 2018

Prosim o vycistenie verejneho priestranstva pod nadjazdom resp. zastavkou MHD, pri Digital parku. Taktiez okolo zeleznicnej trate a v okoli. Dakujem.

09. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený zodpovednému vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
11. apríl 2018

Michal Haman

Samospráva zmenila zodpovednosť na Iné, uviedla, že je to v zodpovednosti Digital Parku.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
12. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

správcom pozemku nie je Magistrát hl.mesta SR Bratislava. Pravdepodobne to budú Železnice SR alebo Digital Park.

V predmetnej veci je preto potrebné kontaktovať uvedené subjekty.

Ďakujeme za pochopenie a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
12. apríl 2018

Peter Kadnár

Dobrý deň,

Ak poznáte majiteľa pozemku, kontaktujte ho. Myslím si, že je v záujme samosprávy, aby sa starala o verejné priestranstvá (aj tie, ktoré nie sú v jej priamom vlastníctve). Občan nie je platený, občas platí dane, Mali by ste preto vykonať aspoň tú snahu, že upozorníte majiteľa pozemku na neporiadok. Veď čoskoro budú odpadky po celom okolý, aj na vašich pozemkoch ...

Ďakujem
16. apríl 2018

Edmond Redhawk

odpadky na mestskych pozemkoch nebudu, tam parkuju auta a tie ich roznosia
17. apríl 2018

Michal Haman

Podnet som preposlal Digital Parku.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania