Výtlky a jamy

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Katarína 06. apríla 2018

Ulice Mišíkova a Timravina v Starom meste sú už niekoľko rokov v katastrofálnom stave, tankodrom je slabé slovo. Takto má vyzerať rezidenčná štvrť hlavného mesta?
V okolí sú zahraničné veľvyslanectvá a rezidencie. Čo si o nás asi myslia? Nie je to hanba pre Bratislavčanov?
A to v tejto časti nebývam.

17. apríl 2018

Odpoveď samosprávy


Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
02. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že výtlky sú v súčasnosti opravené.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
15. máj 2018

Katarína

je pravda, že najväčšie jamy sú zaplátané, ale cesta je napriek tomu v hroznom stave, asfalt je taký popraskaný, že za pár týždňov bude treba plátať ďalej, tu by bolo treba vymeniť celý povrch
19. jún 2020

Roman

Od ulice Na Slavíne až po Timravinu (vrátane) je cesta v strašnom stave. Autobus č. 147, ktorý tadiaľ jazdiť sa ide rozpadnúť nehovoriac o autách. Na kolobežke, bicykli alebo skútri je to niekedy o život.
24. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

výtlky boli na základe odpovede samosprávy opravené. Podnet preto považujeme za vyriešený.
Ohľadom riešenia prípadnej rekonštrukcie vačšieho úseku cesty Vás prosíme o zadanie nového podnetu.

Ďakujeme za pochopenie.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania