Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Neskutočný bordel od bezdomovca bývajúceho pod schodami

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Anonymný užívateľ, 06. apríla 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Bezdomovec je ubytovany pod schodami a znecustuje okolie

11. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.

O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
16. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Mestská časť BA-Petržalka zabezpečila vyčistenie priestoru.

MČ Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.