Zastávka na Zlatých pieskoch

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení

Zastavka uz dost dlhu dobu nema strechu. Ked prsi je to problem hlavne ked niekto nestihne autobus.

25. júl 2013

Jozef

...ja by som sa skor opytal, ze preco nema strechu? Asi pretoze u nas je taky dobry zvyk, ked sa nieco vynovi, treba to do tyzdna rozbit. Takze mame take zastavky, na ake sme dozreli... A ja osobne som proti tomu, aby sa donekonecna opravovali hned po rozbiti za peniaze danovych poplatnikov... Nech si pekne aj ti vandali uziju dazd, mozno im do tych hlav zatecie trochu rozumu...

btw... ked sme uz pri krytej zastavke niekde na konci sveta na vypadovke z mesta. Mna by skor zaujimalo, preco napriklad nemaju pristresok viacere zastavky v centre meste, pozdlz celej Racianskej a na ovela exponovanejsich usekoch???
25. júl 2013

Marián Fartel

Za to promile mladych dementov co si ich rodicia nevedia ustrazit ma prsat na hlavu aj nam? Tak toto ma sere!
25. júl 2013

Jozef

...keby to bolo promile, tak nie su rozstrieskane skoro vsetky sklenene zastavky v BA. Takze tych promile bude asi viac... a co sa vyriesi tym, ze sa to opravi? ...na tyzden tam bude sklo?

Ja Vas chapem a tiez mam zlost. Ale pokial sa nebude riesit primarny problem (vandali), nema velky zmysel riesit dosledok toho problemu (sklo na zastavkach)
25. júl 2013

Marián Fartel

Tak by tam mohli aspon navarit plech a bol by pokoj.
25. júl 2013

Peter

a preco to musi byt sklenene? to nemoze byt plastove, zelezne a podobne?!
16. marec 2014

Martin

Náš extrémne predražený aparát na Magistráte očividne tento prístrešok už roky nezaujíma, nakoľko je jeho stav stále rovnaký !!!
16. marec 2014

Martin

Preco nemozu byt opatovne osadzane cervene plastove pristresky z cias (oficialneho) komunizmu, take, ako je na zast. Kukucinova pri krizovatke Riazanskou ul. ?
16. marec 2014

Martin

Admini:
Polohu problemoveho miesta na mape je potrebne presunut cca 20 m vychodnym smerom.
18. december 2015

Martin

Uz som nedufal, ze sa to zmeni, ale predsa! (Fotene vecer, ale vysledok je rozpoznatelny.)
18. december 2015

Peter

neskutocneeeee, konecne to vyriesili :)
23. február 2018

Branislav Nopp

Strecha prístrešku MHD

Dobrý deň, na prístrešku zastávky MHD Zlaté Piesky smer von z mesta chýba z 2/3 strecha. Vďaka vopred za doplnenie
01. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet.
Zastávka Zleté piesky sa opakovane stáva terčom vandalov, rovnako aj v tomto prípade ide o vandalizmus. Prístrešok zastávky je v správe spoločnosti JCDecaux Slovakia,s.r.o., tú sme upozornili na podnet a bolo prisľúbené, že akonáhle budú priaznivejšie poveternostné podmienky vyriešia problém so strechou na prístrešku Zl. piesky. Okrem toho doriešia zabezpečenie strechy, nakoľko ju vandali môžu opäť ukradnúť / rozobrať.
Za pochopenie ďakujeme.


odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
13. apríl 2018

Martin

Preco si mesto a DPB nechcu uvedomit, ze sklenene pristresky niektorich zastavok su z dovodu vandalizmu extremne neefektivne?
Preco by na nich nemohol byt "stary" model (foto)?
13. apríl 2018

Martin

Doplnenie prispevku z 13. apríl 2018:
Foto (C) / Zdroj: Michal Lukáč, Ivan Kováč, cas.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania