Džemovanie na Košickej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 09. apríla 2018

Z konárov týchto stromov v lete opadávajú plody mirabeliek na chodník. Vzniká tam lepkavá kaša a keď na to poprší, tak sa niektorí ľudia na tejto "hmote" dokonca pošmyknú. Chcem MÚ požiadať, aby po odkvitnutí orezali konáre, ktoré sú nad chodníkom. Stromy sa nachádzajú pri zastávke autobusov na Košickej - pri križovatke s ul. Viktorínova.

10. apríl 2018

David 1

Nebolo by jednoduchšie očistiť chodník ako rezať zdravý strom?
10. apríl 2018

Andrej

tak, tak takto poskytne aspon viac tiena v horucich dnoch...urcite nerezat
11. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
11. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Naozaj si myslíte, že komunál tam bude 2 mesiace chodiť pravidelne dočisťovať chodník?
16. apríl 2018

Tomasko

Anonymný užívateľ: prispôsobte jazdu(chodzu, obuv) technickému stavu vozovky.
To by sme mohli vykynozit ludstvo , lebo tu robi vacsi bordel ako tie mirabelky
16. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Tomáško, zabudli ste na premisu: povahe chodníku a poveternostným podmienkam ;-)
17. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Keď vidím, ako sa hlava-nehlava obrezávajú stromy (orežú ich až kam dočiahnu pílou) v rámci "starostlivosti" o zeleň, tak týchto pár konárov je zanedbateľných.
P.S. Naozaj by som chcel vedieť, ako by ste reagovali, keby Vám niekto pred vchod vysypal zo dve vedrá zhnitých ringlôt: ;-)
17. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informuje, že po odkvitnutí bude daná žiadosť na orez konárov vami uvedených stromov.

Ďakujeme za trpezlivosť a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania