Rozbitá cesta - Vlárska ulica

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Matej 07. apríla 2018

Koniec cesty na Vlárskej ulici (za odbočkou na Starú Klenovú) je v absolútne hroznom stave, samé výmoly, nerovnosti na dĺžke cca 40 metrov. Prosím o kompetentných o opravu, ale nie o krátkozraké plátanie dier, ale o plnohodnotnú rekonštrukciu cesty. Spolu so susedmi to voláme tzv. tankodrom.

Ďakujeme

08. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Podnet týkajúci sa rozbitej cesty bol na OPS už pred 5 rokmi, stále bez riešenia.
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/3615/tankodrom-2013
09. apríl 2018

Matej

Hmmm...citujem spred 5 rokov "Samospráva hlavného mesta venuje mimoriadnu pozornosť oprave povrchov ciest v meste (...)" Nech si každý urobí sám úsudok...
11. apríl 2018

Ivka Baranovičová

Skor ako opravu cesty by som sa radsej zamerala na vyuzivanie tejto komunikacie pre auta, ktore tadial nemaju co chodit, nakolko prechod po tejto ceste je povoleny iba pre tych, ktori tam byvaju. Skor ako opravu by som tam radsej postavila policajta, ktory by pokutoval vsetkych, ktori tam premavaju velkou rychlostou a zastavi ich nastastie iba tento tankodrom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania