Chýba prechod pre chodcov - Pažítková

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Daniel 07. apríla 2018

Na rohu Pažítkovej a Prievozskej chýba prechod pre chodcov

10. apríl 2019

Martin U

Bez reakcie MČ či magistrátu. Priechod stále chýba. Potrebné preposlať.
12. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na prechod pre chodcov je vypracovaná projektová dokumentácia. Stavebný úrad túto realizáciu povolil a dohľadnej dobe bude vykonaná samotná realizácia.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
15. apríl 2019

Martin U

Trochu predčasne ste podnet označili ako vyriešený. Správne by bolo počkať kým bude aspoň foto dôkaz.
17. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
vďaka za upozornenie, na tento fakt som upozornil kolegyňu. Zároveň mením status podnetu na v riešení.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
18. máj 2019

Martin U

Priechod zatiaľ vyznačený nebol.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.