Odpad v parku v Rusovciach

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Čunovo

Neriešený

Odpad v parku okolo kaštieľa v Rusovciach

23. máj 2018

Martin Nýdr

Prosím admina, ide o Rusovce, nie Čunovo!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.