Dlhodobe ,,parkovanie"

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
milos 09. apríla 2018

Toto auto uz roky parkuje na parkovisku na jungmannovej ulici spati okolie prosim urobte nieco s nim

09. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Na vozidlo bola dňa 15. 03. 2018 umiestnená výzva a vlastníkovi vozidla už beží lehota na jeho odstránenie. Ak si počas tejto lehoty vlastník vozidlo nespojazdní alebo neodstráni, nechá vozidlo odstrániť mestská časť Bratislava-Petržalka.

mestská časť BA-Petržalka
19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.
24. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlo odstránila mestská časť Bratislava–Petržalka.

mestská časť BA–Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania