Zničený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 10. apríla 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Pri prvom rybniku v lesoparku je chodnik aj cesta v dezolatnom stave. Kedy pride k oprave tejto casti a predlzeniu promenady zelezna studnicka

11. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
15. apríl 2018

Andrej

PRosim zabezpecte aj dodrziavanie zakazu vjazdu vozidiel!!!
15. apríl 2018

Andrej

PRosim zabezpecte aj dodrziavanie zakazu vjazdu vozidiel!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania