Odpad na Železnej studničke

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 10. apríla 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

V svahu pod zastavkou Cerveny most nad Partizanskou lukou je kopa smeti.

12. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
16. jún 2021

Martin Uváček

Podnet bez reakcie a odpovede, či bol vyriešený.
16. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania