Ford bez TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 12. apríla 2018

Dobrý deň,
Pred Hraničnou 5-7 sa nachádza nepojazdné vozidlo Ford bez platnej TK a EK prosím o vylepenie výzvy na odstránenie.
Ďakujem

18. apríl 2018

Odpoveď samosprávy


Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
19. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že dňa 12.04.2018 bola na vozidlo vylepená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní.

Ďakujeme za trpezlivosť a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
25. apríl 2018

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Vozidlo bolo z daného miesta odstránené.
Ďakujem za vyriešenie.
19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania