Dlhodobo odstavené auto

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Uzavretý
meno
Miro 10. apríla 2018

Dlhodobo odstavené auto bez platnej STK a EK na parkovisku pred Meoptou pri garažach- Krasnany

10. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. Odstránenie vozidla zabezpečíme postupom podľa § 67 zákona č. 75/2015 Z.z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

S pozdravom



Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.
19. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo pri kontrole dňa 19.6.2018 už na mieste nestálo.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania