Nepojazdné vozidlo s neplatnou EK a TK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Miroslav Burdych 11. apríla 2018

Dlhodobo odstavené vozidlo slúžiace ako sklad, bez platnej EK a TK.

11. apríl 2018

Pat

Podla fotiek to vyzera ze auto je umiestnene na Eisnerovej ulici, pri bytovom dome Sandberg, nie Milana Marecka.
11. apríl 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

poprosili sme zadávateľa o upresnenie polohy podnetu.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
11. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Vozidlo bude označené a po zistení majiteľa bude tento vyzvaný na odstránenie vozidla z verejného priestranstva. V prípade, že auto nestojí na pozemku MČ Bratislava-Devínska Nová Ves, bude vyzvaný majiteľ pozemku, aby zabezpečil odstránenie vraku.
S pozdravom

Ing. Tatiana Ledényiová
referent výstavby a ŽP
MÚ DNV
11. apríl 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

lokalita podnetu bola upravená, na čo sme samosprávu upozornili.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
03. november 2018

Obyvatelka DNV

od aprila nic nove bohuzial
03. november 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
12. január 2019

Obyvatelka DNV

Vozidlo tam uz nie je. Je to vyriesene.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania