Nedostatočný smetiak zastávka Mlynské nivy

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Marian Paul 12. apríla 2018

Neustale preplneny kos a smeti okolo. Kos sa naplni za 1 den, vyprazdnuju ho asi raz za tyzden.
Tieto male kose nie su dostatocne na frekventovanych zastavkach, hlavne ak na ulici uz nie su ziadne dalsie kose.

17. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. O čistotu zastávky a vyprázdňovanie smetnej nádoby sa stará Magistrát, podnet sme im preposlali na riešenie.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
17. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
03. máj 2018

zita

Ziadam o upratanie mnozstva odpadkov na zastavke Kosicka. Odpad je tam uz vyse tyzdna a doteraz ho DPB nebol schopny odpratat a tiez vysypat preplneny kos. Bolo by viac ako ziaduce tam umiestnit novy vacsi kos.
03. máj 2018

zita

Bohuzial nemam aktualnu fotku...
03. máj 2018

Marian Paul

Je to tam hruza hruzicka. Asi si niekto povedal ze ked je tam stale tolko bordelu tak jedno vrece nikomu vadit nebude.
03. máj 2018

zita

Vsimnime si, kto to ma na starosti... Magistrat..kedze DPB sa od toho distancuje. Vidiet, ze primator ani zdaleka nema cistotu ulic, zastavok pod kontrolou...
15. máj 2018

zita

Ziadam Magistrat, aby sa vazne zaoberal cistotou mesta a ako vidno na obrazku aj vyprazdnovanim preplnenych kosov a cistoty okolia zastavok. Kos na tejto zastavke-Kosicka nestaci a ziadam o vymenu za kapacitne vacsi a denne vyprazdnovanie kosa. Podnet budem nadalej sledovat.
31. máj 2018

Marian Paul

Saga pokracuje. Smutny pribeh o vasni a zrade, o jednom neustale preplnenom smetiaciku a zastavke kde sa upratuje raz za 2 tyzdne, takze kazdy tyzden pride novy podnet alebo aktualizacia.
04. jún 2018

zita

Stav nezmeneny. Pondelok rano 7:30hod. Dokedy budete na Magistrate ignorovat vynasanie kosov na tejto a inych zastavkach??? To mame kazdy den znasat pohlad na takuto spinu? Hanba!
20. jún 2018

Marian Paul

Tak to mame uz tusim 2. mesiac co je kos preplneny a bordel naokolo. To bude novy rekord.
03. apríl 2019

zita

Konstantne preplneny smetiak a mnozstvo odpadkov v okoli zastavky a na travniku. Foto je zo skorsieho data, ale problem sa kazdy tyzden opakuje. Prosim vymenit kos za kapacitne vacsi. Snad to nie je problem...
03. apríl 2019

Marian Paul

Jedine mozne vysvetlenie je, ze je lacnejsie platit upratovaciu catu ktora pracne zbiera rozfukany odpad kdekade po krikoch, ako vymenit za vacsi smetiak.
13. apríl 2019

Roman Mihalik

Riešiť to má magistrát, (dasa.martisova@bratislava.sk) ale kašle na to.
15. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
v snahe o riešenie tohto podnetu bol opätovne oslovený Magistrát hlavného mesta.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, na základe vašej poslednej aktualizácie bol podnet opätovne preposlaný magistrátu na riešenie.

Petra Kňazeová
admin pre Ružinov
27. máj 2019

Roman Mihalik

Stále rovnako

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania