Vyhadzovanie odpadu.

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin Nýdr 13. apríla 2018

Prosím aby pracovníci firmy Pittel + Brausewetter nevyhadzovali odpad z rekonštrukcie Dolnozemskej do buriny na zarastenom okraji chodníka čo roky nikto nečistil, ale aby ho odviezli. Ďakujem! Zodpovedný magistrát.

13. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
17. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že dodávateľ bol upozornený.

Pekný deň



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
18. apríl 2018

Martin Nýdr

Podnet prosím označiť za vyriešený, prekonzultované s realizátorom prác, všetko už urobili a robia ako sa má.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania