Okolie revitalizovanej zastavky

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený

Minuly rok sa zrejme dopravny podnik rozhodol ze postavi novu zastavku (Svabinskeho-tupolevova) smerom do mesta. Zastavka nova stoji ale to ako znicili mechanizmy zelen okolo tak z toho sa ta priroda stale nevie spamatat. Hoci uz je vsade krasna nova trava, tu to asi bez zasahu dlho nebude. Neda sa mi v aplikacii zmenit poloha z race na petrzalku. Je to zastavka svabinskeho

13. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zastávka je v práve mesta, dpb zabezpečuje len jej čistenie a odvoz smetí zo smetných nádob. Váš podnet preto postupujeme na riešenie Magistrátu.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
02. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
06. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. február 2019

Martin Uváček

Pokial tam budú ľudia šlapať tak tam stále bude len hlina
09. jún 2020

Martin Uváček

Aktuálne to tam stále nie je nič moc. Pomohlo by odstránenie základov bývalého stánku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania