Nepojazdný Opel bez EČV na Švabinského

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: El Padre, 13. apríla 2018

Na začiatku veľkého parkoviska pri vchode Švabinského 16 sa nachádza dlhodobo odstavené vozidlo Opel bez EČV. Žiadam MČ Petržalka o preverenie situácie a vylepenie výzvy na odstránenie vozidla.

13. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Padre, daj info a foto o platnosti TK a EK.
14. máj 2018

El Padre

vozidlo tam uz nie je...podnet vyrieseny
16. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo odstránené.

mestská časť BA-Petržalka
19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.