Smetisko na trávniku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Ján, 14. apríla 2018

Množstvo smeti na trávnatej ploche v okolí predajne Mercedes a čerpacej stanice OMW na Panonskej ceste.

02. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Po prešetrení podnetu oddelením životného prostredia kontajnerové stojisko na čerpacej stanici ŐMW Panónska cesta a priliehajúca verejná zeleň už neboli znečistené odpadom, odpad v stojisku bol v nádobách na odpad.

mestská časť BA-Petržalka
05. máj 2018

Antoan

Ako dôkaz o prešetrení by mala samospráva doložiť foto, aby táto informácia bola dôveryhodná. Keď už boli na mieste.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.