Prechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Juraj, 14. apríla 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Prechod pre chodcov smerujci od nikial nikam. Ako ma chodit matka s kociarom cez prechod? Dakujem za mozno presunutie alebo vytvorenie kolmeho prechodu smerujuceho k staremu mostu...

17. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.