Chýbajúci schod

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Peter, 14. apríla 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na šmýkačke na ihrisku Brančska chýba schod.

27. máj 2018

Peter

schodik opraveny
23. jún 2018

Peter

schod je už opravený

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.