Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Starý nepoužívaný stĺp

Zodpovednosť za riešenie: Slovak Telekom

V riešení

Zaslal: Rendezak, 14. apríla 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

prosim odstranit stary nepouzivany stlp pri trafostanici 603

17. apríl 2018

Odpoveď samosprávy


Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
24. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

Vasu poziadavku som preposlala kolegom z technickej zlozky. Oni preveria, ci sa jedna o nas stlp, ktory je nefunkcny, a v tom pripade ho dame demontovat, alebo ide o stlp, ktory je funkcny. V kazdom pripade, ked od nich dostanem vyjadrenie, budem Vas informovat.

Prajem Vam pekny den a ostavam s pozdravom.

Slovak Telekom, a.s.

26. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

poziadavka bola presetrena v terene technikom. Jedna sa o telefonny stlp s betonovou patkou, ktore su v sucasnosti nefunkcne. Demontaz bude vykonana v najblizsom moznom termine.

Prajem Vam pekny den a ostavam s pozdravom.

Slovak Telekom, a.s.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.