Výtlk na zastávke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: SelfMan, 14. apríla 2018

Na zastávke autobusu v smere na Saratovskú je uz dáku dobu celkom slušný výtlk.

17. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
21. apríl 2018

Viliam

Podnet vyriešený, výtlk je opravený

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.