Zaburinené kvetináče pri budove rozhlasu - Mýtna

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Kvetináčov je tam dosť veľa...žiadame o odstránenie buriny a vysadenie kvetov/menších kríkov.

16. apríl 2018

zita

Bolo by viac ako ziaduce, aby boli kvetinace ulozene v urcitej presnej linii z hladiska estetickeho...a namiesto billboardu dat strom, ako je to opodial...to by som uz asi vela ziadala.......
16. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Tie betónové kusy by sa nazývali kvetináčmi, keby v nich boli kvety. Ale keďže je v nich burina, tak sú to burináče. A to sú v BA takmer všetky ... Žiaľ ...
17. apríl 2018

U NAS TAKA OBYCAJ

tie betony by som potreboval na iny podnet.. zabrana na parkovanie pred garazami!.. pomoze verejny ropzhlas?.. ked ich nepotrebuje?..
17. apríl 2018

U NAS TAKA OBYCAJ

tie betony by som potreboval na iny podnet.. zabrana na parkovanie pred garazami!.. pomoze verejny ropzhlas?.. ked ich nepotrebuje?..
17. apríl 2018

Jerome

JOJ, ved Magistart ,ciže MAGISTRAT :) odpovie---majú letný plán na údržbu zelene a po zime sú kvety v primeranom stave :) -vid odpoved na burinace na SNP
17. apríl 2018

U NAS TAKA OBYCAJ

vraj general riaditel rozhlasu o tom vie a nevedia si rady z vytrhavanim rastlin..
poradim.. treba sadit a sadit a sadit.. az kym nebude v domacnostiach tolko kvetin a rastlin z verejných kvetinacov ze uz nebudu trhat a brat z verejného!. prosto to treba tak robit ako nechat burinu na okrasu pred verejnym rozhlasom.. radsej HANBA?!
17. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
18. apríl 2018

U NAS TAKA OBYCAJ

vztahy s verejnostou nechodi po meste a nevsima si ako vyzera mesto.. ide cez kanal alebo ho to nezaujima ako vyzera mesto?!...ved to je pravidelne tento stav vsade kde sa obzrieme!
18. apríl 2018

U NAS TAKA OBYCAJ

vztahy s verejnostou nechodi po meste a nevsima si ako vyzera mesto.. ide cez kanal alebo ho to nezaujima ako vyzera mesto?!...ved to je pravidelne tento stav vsade kde sa obzrieme!
12. august 2019

Mária

Mýtna-Zeleň a životné prostredie-iné

Takto to vyzerá na frekventovanej Mýtnej ul. a tiež na všetkých uliciach Starého mesta odkedy sa o ulice stará mesto. Toto sú len 2 foto, stačí sa poprechádzať po uličkách pod hradom a Palisád, nemám slov...
12. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
14. august 2019

Jerome

prepáčte, druhý rok "PRACOVAŤ" na niečom takom elementárnom! Stonásobná hanba, čo ešte dodať?
15. august 2019

Iva

Mýtna - kvetináče s burinou pred budovou Slovenského rozhlasu

Po celej dĺžke budovy Slovenského rozhlasu sú osadené kvetináče, v ktorých rastie burina.
Slovenský rozhlas je inštitúcia, ktorá v tomto roku slávi 90 rokov pravidelného vysielania z Bratislavy. Šíri informácie a kultúru do celého Slovenska.Oproti je ďalšia významná slovenská inštitúcia - Národná banka. Myslím, že by si zaslúžili okolie na vyššej úrovni. Aspoň kvetináče s kvetinami. A keď na to nemáte peniaze, tak by ste tú burinu, prosím, mohli dať aspoň vyplieť. Keď už je to tu tak rozkradnuté, že v hlavnom meste našej banánovej republiky, nemáme ani na kvety do kvetináčov, tak by ste mohli aspoň udržiavať poriadok.
11. november 2019

Peter Oravec

Mýtna-Zeleň a životné prostredie-iné

Rozhádzané kvetináče so suchou burinou a smeťami pred budovou Slovenského rozhlasu na Mýtnej ulici. Prosím o uspriadanie kvetináčov a o obnovu a údržbu zelene v nich.
Pozn. Je to na Mýtnej uilici, ale automat OPS to chybne umiestňuje na ulicu Imricha Karvaša. Prosím o manuálny zásah admina OPS, aby sa pri podnete zobrazovala ako príslušná lokalita správne Mýtna ulica.

Pozn. admina: podnet bol pridaný 17. júna 2019
11. november 2019

Tomas Mahi

Mýtna-Zeleň a životné prostredie-iné

V kvetináčoch rastie iba burina
11. november 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
11. november 2019

Anonymný užívateľ

... tak sú to burináče, nie kvetináče ...
11. november 2019

Peter Oravec

Pán admin, moja "aktualizácia" sa tu objavuje s dátumom 11.11.2019, hoci na OPS visela už asi pol roka predtým ako samostatný podnet. S priradením pod tento podnet nemám problém, je to v súlade s pravdilami portálu OPS. Prosím, nebolo by však možné, aby sa pri presuntí môjho podnetu spred asi pol roka pod tento podnet objavila moja aktualizácia s tým dátumom, ked som ju zavesil na OPS? Bolo by to férovejšie, a z hľadiska vývinu podnetu prehľadnejšie.
Ďakujem.
12. november 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
momentálne takúto funkcionalitu na portály nemáme, avšak ďakujeme za návrh. Budeme sa ním zaoberať.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
12. november 2019

U NAS TAKA OBYCAJ

uz netreba, uz sa burina rozsemenila po okoli, uz je vegetacne obdobie za nami, uz treba iba vianocny stromcek a ozdoby instalovat!
12. november 2019

Peter Oravec

Pán Sedlák,
ďakujem za odpoveď. Nedalo by sa teda aspoň k tej mojej presunutej aktualizácii uviesť dátum, kedy som ju zadal ako samostatný podnet? Teraz to takto vyzerá, akoby som aktualizáciu zadával 11. novembra 2019, čo nie je pravda.
Ďakujem.
12. november 2019

Odkaz pre starostu

Pán Oravec,
dátum som pripojil do Vašej aktualizácie.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
12. november 2019

Peter Oravec

Pán Sedlák,
ďakujem.
P.O.
25. február 2020

Peter Oravec

Matúš Vallo dva roky ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
25. február 2020

Peter Oravec

Matúš Vallo dva roky ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
25. február 2020

Peter Oravec

Matúš Vallo dva roky ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
25. február 2020

Peter Oravec

Matúš Vallo dva roky ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
25. február 2020

Peter Oravec

Matúš Vallo dva roky ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
26. február 2020

U NAS TAKA OBYCAJ

myslim ze primator s tym vela neurobi ma na to tim, ktori sa prezentoval ze zametie s neporiadkom a marastom co doteraz videli z druhej strany, akosi im to NEIDE?
26. február 2020

Peter Oravec

Už starí Rimania vedeli, že:
"Qualis dominus talis et servus".
S pozdravom.
27. február 2020

Jerome

aký pán, taký sluha

hmm,trochu iniciatívy zo strany podriadených, ktorá vyplýva aj z ich pracovnej náplne očividne totálne absentuje, slušne povedané

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania