Odstavené Subaru bez EČV, TK a EK Lietavská / Jantárová

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: El Padre, 15. apríla 2018

Na konci panelového parkoviska pri križovatke Lietavskej a Jantárovej cesty je dlhodobo odstavené Subaru bez EČV, TK resp. EK. Bolo by vhodné zo strany MČ Petržalka preveriť situáciu a vylepiť vozidlu výzvu na odstránenie.

05. máj 2018

El Padre

vozidlo je prec, podnet vyrieseny
16. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo odstránené.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.