Rozkopaná cesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Vyriešený
meno
Pavel Mokran 02. apríla 2010

Cestu rozkopal minulý rok vlastník priľahlej nehnutelnosti vo výstavbe. Pravdepodobne mu už dávno skončilo povolenie na rozkopávku, verejná komunikácia je ale stále rozkopaná a prekáža cyklistom aj automobilistom.

07. apríl 2010

Odpoveď samosprávy

Uz niekolko krat som vyzyval ziadatela o rozkopavku aby uviedol spat do povodneho stavu tuto komunikaciu. Z dovodu, ze firma, ktora vyraba typ dlazby, ktory bol na komunikacii skrachovala, mal ziadatel problem zaobstarat novu dlazbu takeho isteho druhu. Ziadatel, ktory je zodpovedny za tuto rozkopavku prislubil napravu do 16.4.2010.

Dusan Antos
starosta MC Bratislava – Rusovce
08. apríl 2010

Palo Mokran

Odovodnovat oneskorenie krachom vyrobcu mi pride trochu scestne. Ide o najbeznejsi typ zamkovej dlazby (tej, ktora je na ceste), ktory je v ponuke mnohych dodavatelov a vyrobcov. Nehladiac na to, ze dlazbu, ktoru z cesty aj chodnika vybrali mali odlozit a znova pouzit. Taky je predsa princip jej pouzivania. Podla mna by samosprava mala ovela tvrdsie zakrocit proti vlastnikovi, ktory tento stav sposobil.
10. apríl 2010

Palo Mokran

Cesta a chodník boli opravené 10. 4.
08. september 2012

xrRMveFtgFr

wRC22q efktosaukmfe, [url=http://nabzohytbalx.com/]nabzohytbalx[/url], [link=http://qnablwvhiiyy.com/]qnablwvhiiyy[/link], http://lcfhouzvfhcr.com/

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.