Aktualizovať podnet
Nepozametané pri obrubníku za zast. Matejkova

Nahrajte obrázok aktualizácie podnetu:

Vaše meno:

Váš e-mail:

Koľko je jedna plus jedna? (zadajte číslo):


   alebo   ísť späť


Pomoc

Pomocou nasledovného dialógu nás môžete upozorniť na akúkoľvek zmenu príslušného podnetu, či už sa jedná o jeho nápravu, alebo naopak zhoršenie daného stavu.

Nepozametané pri obrubníku za zast. Matejkova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Kristina, 16. apríla 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Obrubnik za zastávkou Matejkova (v smere na Molecovu) je lemovaný hrubou vrstvou cigaretových ohorkov zmiešanou s polorozloženou burinou, ktorá v suchom počasí víri vzduchom. Na Dlhých dieloch je takýchto miest hojne. Kedy sa budú kraje ciest zametať? Aj tam, kde parkujú autá...

17. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
15. máj 2018

Igor

Aka by bola krasna ta Karlova Ves bez Dlhych dielov...

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.