Čierna skládka v Podunajských Biskupiciach

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

V riešení

Zaslal: Andrej, 16. apríla 2018

Čierna skládka v smere od Biskupic (Ranč C4) na Bufet na tzv. Konci Sveta (Jegenešská ulica). Je tam pohadzaná sklenna vata etc.

17. apríl 2018

Andrej

som zvedavy, kedy sa toto zacne poriadne vysetrovat same cierne skladky, by ma zaujimalo ako je to s uspesnostou pri odhalovani pachatelov...takyto cin je podla mojho nazoru velmi zavazny a je prejavom neucty voci prirode a nasmu statu
19. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Vo veci predmetnej skládky bude referát životného prostredia tunajšieho miestneho úradu postupovať v zmysle zákona o odpadoch, kde bude konať úrad na zistenie pôvodcu odpadu a následne konať vo veci odstránenia nelegálnej skládky.

s pozdravom
Ing. Vandriak Eduard
ved. ref. ŽP,OaCH
MiÚ Podunajské Biskupice

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.