Rozbitý chodník na Slovanskej parkujúcimi autami

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Matúš 18. apríla 2018

Parkujúce autá na Slovanskej (pri križovatke s Vazovovou) rozbíjajú dlažobné kocky chodníka na ľavej strane ulice (pri NBS). Chodník sa postupne rozpadá.
Prosíme opraviť dlažbu a odznačiť parkovacie miesta, aby chodník nebolo potrebné opravovať o rok znovu.

18. apríl 2018

Matúš

Ďakujem, tento podnet som si nevšimol. To čo sa však v diskusii toho podnetu nerieši, je dôvod rozpadávajúceho sa chodníka, hlavne na Slovanskej - parkujúce autá. Bude sa stále rozpadávať, ak si nakreslíme parkovisko na chodník s drobnou dlažbou, ktorá očividne nie je stavaná na parkovanie a časté preparkovania vozidiel.
11. marec 2019

Peter Oravec

Prosím o preposlanie samospráve.
12. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
17. marec 2019

Martin U

Tento druh dražby je tu absolútne nevhodný. Rozpadáva sa okolo celej budovy.
31. máj 2019

Peter Oravec

Samospráva ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie starostke.
31. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
14. jún 2019

Martin U

Tieto kocky by mali ísť preč z miesta kde sa má aj naďalej parkovať. Inak je to neriešiteľný podnet.
03. september 2019

Peter

ten chodnik sluzi len autam, chodci neprejdu (kociky ani nespominam), ta dlazba je nevhodna na tento ucel a je nebezpecna. bez zmeny stavu uz par rokov
30. september 2019

Peter Oravec

Magistrát roky ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
30. september 2019

Peter Oravec

Magistrát roky ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
30. september 2019

Peter Oravec

Magistrát roky ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
01. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
07. január 2020

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
07. január 2020

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
07. január 2020

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
31. január 2020

Peter Oravec

Niečo sa deje, uvidíme.
13. február 2020

Martin U

Žeby opravené?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania