Výtlky na ceste

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Na Štedrej ulici sú obrovské výtlky a sú rozmiestnené tak že ak si nechcete poškodiť auto tak sa musíte dohodnúť s protiidúcim autom kto daný ùsek prejde skôr

03. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

V uvedenom úseku bola odsúhlasená jednorázová oprava výtlkov.

S pozdravom

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania