Upchatý kanál pri električkách

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Martin U 18. apríla 2018

Upchatý kanál vedľa električkovej trate pred križovatkou Mýtna a Námestie Slobody, na úrovni slovenského rozhlasu.

04. máj 2018

Martin U

Momentálne už podnet neaktuálny. Mreže kanála boli vyčistené.
17. marec 2019

Martin U

Opätovne je potrebné vyčistiť kanál aj odvodový žľab. Ďakujem
18. marec 2019

Martin U

Podnet znovu aktuálny, poprosím opätovne preposlať DPB.
18. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame DPB.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
28. marec 2019

Martin U

Aktuálny stav.
01. apríl 2019

Martin U

Upratané. Nie úplne ideálne ale zatiaľ vyčistené. Podnet vyriešený.
29. máj 2019

Martin U

Potrebné vyčistiť mreže a zádržny kôš.
30. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
14. jún 2019

Martin U

Zatiaľ sa nečistilo. Prichádzajú búrky.
02. júl 2019

Martin U

Neriešené. Upchaté či ďalej viac. Rovnako sú natom aj ostatné kanále smerom k Žilinskej.
03. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
25. júl 2019

Martin U

Bez väčšej zmeny. Stále nečistené.
06. august 2019

Martin U

Nič, žiadny progres v riešení.
07. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
20. september 2019

Martin U

Od mája nečistené.
28. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
02. december 2019

Martin U

Zatiaľ sa nečistilo.
09. január 2020

Martin U

Podnet neriešený. Celý žľab je zanesený aj odtoky v ňom.
05. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedený podnet sme zaslali na príslušné oddelenie, ktoré vykoná kontrolu električkovej trate pred križovatkou Mýtna a Námestie Slobody a zabezpečí prečistenie po zimnom období do konca marca 2020.

Ďakujeme za to, že prispievate k zlepšovaniu našich služieb.
Kedy? 31.3.2020

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
22. február 2020

Martin U

Zatiaľ sa necistilo.
04. marec 2020

Martin U

Uvidíme do konca marca.
29. apríl 2020

Martin U

Rok v rovnakom nevyčistenom stave. Podnet neriešený.
23. máj 2020

Martin U

Je pomaly koniec mája a je to tam na komplet upchaté.
04. jún 2020

Martin U

Jarok uprataný ale kanálové vpusty od mýtnej až po žilinskú sú popri trati stále zanesené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania