Rozbitý chodník na Družicovej, ktorý končí v parkovisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Matúš 18. apríla 2018

Chodník medzi Družicovou a Polárnou končí pri Družicovej v parkovisku rozbitým obrubníkom. Okrem bezbariérového ukončenia chodníka chýba aj jasne vyznačený prechod cez parkovisko, ľahko ho zatarasia parkujúce autá. Prosíme chodník opraviť, prebudovať koniec na bezbariérový a lepšie vyznačiť peší priechod cez parkovisko.

23. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

Opravu a bezbarierovú úpravu zaradí MČ Bratislava-Ružinov do plánu na realizáciu.Vyznačený priechod vodorovným dopravným značením cez parkovisko nie je možné realizovať, nakoľko neexistuje náväznosť na ďalší chodník.Šírka plochy pre prechod chodcov na parkovisku je dostatočná a je daná vodorovným dopravným značením vyhradeného parkovacieho stojiska, následne už pohyb chodcov pokračuje po komunikácii.

S pozdravom

Kancelária starostu
19. jún 2018

Ladislav Dudor

No nie, kým sa nezakáže parkovanie na tom jednom "parkovacom boxe", kde ústi chodník tak bude pohyb chodcov stále problém. A kedy MČ zaradí túto opravu do plánu (ktorý sa bude realizovať kedy) na realizáciu? Troška konkrétnejšie a merateľné odpovede by nezaškodili, lebo takéhoto balastu o opravách sme sa už načítali viac než dosť.
10. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mestská časť vykonala nápravu a na spomínanom chodníku je už vybudovaný bezbariérový prechod.

Útvar pre styk s verejnosťou
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania