Ihrisko bez údržby

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Jana 18. apríla 2018

Na detsom ihrisku su nevynesene kose, vyrastajuca burina, chybajuci piesok v pieskovisku. Zislo by sa aj pozametak kamienky v okoli ihriska.

04. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o údržbu sa postarajú pracovníci MP VPS Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
18. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v čase terénnej obhliadky bol smetný kôš vyprázdnený.

O vyčistenie opadaného lístia, piesku a rozhádzaného štrku sa postarajú pracovníci Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania