Zbytočný výjazd z cesty

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 27. júla 2013

Na Jiráskovej ulici zostal z doby výstavby sídliska betónový nájazd z cesty. Pre bezpečnosť premávky a správnej funkcie kanalizácie je potrebné betón čo najskôr odstrániť

29. júl 2013

Nivy

co je toto za podnet?
"pre bezpecnost premavky"??
29. júl 2013

Anonym

neviem kto chodi tak blizko pri krajnici asi iba slepy. komu tam vadi??
31. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
komunikácia na Jiráskovej ulici nie je v správe mestskej časti Bratislava-Petržalka. V tomto prípade ide o komunikáciu II. triedy, ktorej správu a údržbu zabezpečuje Hlavné mesto SR Bratislava. Mestská časť Bratislava-Petržalka spravuje miestne komunikácie III. a IV. triedy, ktoré jej boli zverene do správy hlavným mestom.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
02. august 2013

obyvatel zblizka

to bude skor o tom, ze ked je vela vody, tak sa tam tvoria mlaky. ale je to len dohad.
17. september 2019

Martin U

Starý nájazd bol odstránený. Podnet vyriešený.
18. október 2019

Martin U

Podnet vyriešený. Treba aktualizovať petrzalku.
20. október 2019

Nivy

Takže po 6 rokoch sa podarilo odstrániť tie dva fúriky betónu. Bravo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania