Nedokončený nový chodník na Medzilaboreckej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený

Zaslal: Matúš, 18. apríla 2018

Na Medzilaboreckej bol vybudovaný nový chodník. Ten je však náhle ukončený pri ZŠ rozbitým starým betónom a obrubníkom. Chýba bezbariérový zjazd k priechodu pre chodcov a dokončenie chodníka.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.