Značka zavesená na semafore

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Novomestan, 18. apríla 2018

Značka zavesená na semafore !!!! Miesto je križovatka Trnavskej a Miletičovej ulice.

23. apríl 2018

Lukas Bordak

Odpadnuté dopravne značenie

Zdravim, na semafore odpadlo značenie daj prednosť v jazde, vid foto. S pozdravom Bordak
24. apríl 2018

Rasťo Faltičko

LOOOOL to nemyslíš vážne
02. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.