Vrak zaberajúci parkovacie miesto na Hostinského sídlisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Peter Pšenica 23. apríla 2018

Na parkovisku vo vnútrobloku na Hostinského sídlisku (ohraničenom domami Kukučínova 44-46 a Čsl. parašutistov 13-19) stojí už niekoľko mesiacov odstavený nepojazdný biely Ford, EČV BL-891KN, s TK a EK neplatnou od októbra 2017. Predné koleso už vyfučané. Zaberá mimoriadne vzácne parkovacie miesto, ešte navyše vo vjazde na parkovisko, takže skutočne zavadzia.

23. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
19. september 2018

Peter Pšenica

Tak bohužiaľ, Magistrát ako obvykle s tým neurobil absolútne nič (lebo plocha patrí Magistrátu a napriek opakovaným žiadostiam MČ Nové Mesto jej doposiaľ nebola zverená), ale našťastie vzhľadom na výzvu uvoľniť časť parkoviska kvôli navážaniu materiálu na rekonštrukciu bytového domu majiteľ, ktorý mimochodom býva v dome oproti parkovisku, tento polovrak sám odstránil v prvej polovici septembra, po asi trištvrte roku zaberania miesta na parkovisku. Aj takíto primitívi žijú medzi nami...
10. november 2019

Lenka

Československých parašutistov-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Dobrý deň,
Auto BL891KN (spomenuté v podnete, vtedy parkujúce na Kukučinovej) bez platnej STK a EK dlhodobo parkuje na parkovisku na ulici Československých parašutistov (15-21), kde zaberá parkovacie miesto.
Za pomoc ďakujem.
10. november 2019

Peter Pšenica

Čiže vrak sa len presunul na tom istom parkovisku z jedného miesta na druhé, ale nakoľko TK a EK mu skončila v 10/2017, už dva roky sa nemôže používať na jazdenie. Napriek tomu to nikomu nevadí, neviem, načo máme centrálnu evidenciu vozidiel a platných TK a EK... Mimochodom, parkovisko je na pozemku patriacom Hl. mestu Bratislava, nie MČ Nové Mesto, preto by to admin mal adresovať Magistrátu. Nech konečne na vrak nalepia výzvu na odstránenie a uvoľní sa vzácne parkovacie miesto. Vopred ďakujeme.
20. apríl 2021

Peter Pšenica

Dobrý deň, prosím admina o ukončenie podnetu, bol vyriešený. Sám som ani nezbadal kedy, ale je to už veľmi dávno a nikto iný si to zjavne nevšimol. Každopádne vrak je už dávno preč, prosím uzavrieť ako vyriešený, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania