Martinčekova skrášlovanie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý
meno
Peter 19. apríla 2018

Dobrý deň
Okrem iných článkov má v Echo zaujal článok p.poslankyne o nutnosti odstrániť
rúry /v minulosti používané na vylepovanie plagátov/ ktoré sa nachádzajú medzi Tescoma a reštauráciou Astra.
Ja si myslím,že tieto rúry môžu slúžiť tam kde sú a mohli by skrášľovať toto prostredie,napr.staci ich namaľovať každú inou farbou,alebo urobit na nej striešky tvaru kužeľa so sindlov alebo na nej namaľovať prstence rôznych farieb.moznosti je veľa alebo na jeden namaľovať perníkovu Chalupku a lebo iné zvieratká z rozprávok.a v neposlednom rade by som dal šancu všade zatracovaný m grafitakom nech sa zapoja do súťaže čo by tam vytvorili.
Ja tadiaľ chodievam s vnúčatami a naháňame sa okolo týchto stalagtitou.
Trampolínu ktosi odniesol.zostala tam len jedna biedna plastová Klzácka a stánok so zeleni

22. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

V zmysle uznesenia MZ budú všetky skruže z verejných priestranstiev prevezené na uskladnenie a opätovne rozvezené po vyhlásení volieb. Dané plochy nie je možné nijako upravovať.

S pozdravom

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania