Zrezane stĺpiky pri vjazde do parku na Ostredkoch

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Zaslal: Matúš, 19. apríla 2018

Dva stredne stĺpiky pri vjazde z Ostredkovej sú zrezane, autá môžu vchádzať na cyklo/peši chodník.

13. jún 2018

Dopravné značenie Bratislava

opravené

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.