Výtlky na Teslovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Zaslal: Zuzana Cintulova, 20. apríla 2018

Prosim o odstranenie vytlkov na Teslovej ulici. Je ich tam viac po zime. Smerom az po slepu ulicu.
Vdaka.
Cintulova.

23. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Pekný deň.

Ďakujeme za podnet.

Opravu výtlkov sme zaevidovali a zaradili do plánu opráv na rok 2018.

S pozdravom

Kancelária starostu

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.