Nelegálna reklama

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený

Zaslal: Richard, 21. apríla 2018

Jednoducho nelegálna reklama.
Studená ulica, vjazd do Styla nákupného centra.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.